
Fiare de calcat
FIER DE CALCAT HEINNER HSI-2400AQ
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
142,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Material talpa | Ceramic |
| Functii speciale | Auto-curatare |
| Tip calcare | Spray |
| Putere fier | ≥2001W |
| Capacitate rezervor | 260 ml |
| Greutate | 0.97 kg |
| Inaltime | 13.70 cm |
| Latime | 12.20 cm |
| Adancime | 27.50 cm |
MODUL VIDEO DS-PDCM15PF-IR PENTRU DS-PDTT15AM-LM-WB sau DS-PDTT15AM-LM- WE, wireless outdoor
Nu există recenzii încă.