
Fierbatoare
Fierbator electric Heinner HEK-TF18GX, cu filtru pentru ceai, capacitate: 1.7L,
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
29 în stoc
272,00lei
29 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Material carcasa | Sticla |
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.8-L |
| Functii fierbator | 5 niveluri temperatura |
| Greutate | 1.21 kg |
| Inaltime | 27.70 cm |
| Latime | 16.00 cm |
| Adancime | 23.60 cm |
Nu există recenzii încă.