
Fierbatoare
Fierbator electric Heinner Solstice 17 HEK-17IXC, capacitate: 1.7L, baza rotativa
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
149,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Material carcasa | Inox |
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.7-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 20.80 cm |
| Latime | 16.70 cm |
| Adancime | 21.60 cm |
Nu există recenzii încă.