
Gratare electrice
Grill electric Heinner HSEG-1800SS, functie filtrare fum, 2 placi detasabile
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
656,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip placi | Reversibile |
| Tip utilizare | Tava |
| Putere | 1800W |
| Material panou frontal | Inox |
| Functii gratar | Functie filtrare fum |
| Accesorii | Tava detasabila pentru colectare ulei |
| Greutate | 2.97 kg |
| Inaltime | 14.80 cm |
| Latime | 33.50 cm |
| Adancime | 56.00 cm |
Nu există recenzii încă.