HDD intern WD, 3.5″, 6TB, BLUE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 256MB, adv. format (AF)
Hard Disk-uri Desktop
HDD intern WD, 3.5", 6TB, BLUE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 256MB,
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.416,99lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 5400 rpm |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD capacity | 6 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD sustained transfer rate | 180 MiB/s |
| Advanced Format (AF) | Yes |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Noise level (idle) | 23 dB |
| Power consumption (read) | 3.1 W |
| Power consumption (write) | 3.1 W |
| Power consumption (idle) | 0.3 W |
| Operating voltage | 12 V |
| Start-up current | 3.7 A |
| Non-operating shock | 250 G |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 6 TB |
| Operating shock | 70 G |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.