HDD intern WD, 3.5″, 8TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 256MB, Surveillance HDD
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Purple Surveillance, 8TB, 5400RPM, SATA
Producator:
Wd
Disponibilitate:
20 în stoc
1.399,99lei 2.047,99lei
20 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 128MB |
| Capacitate HDD intern | 8 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| Hot-swap | No |
| Storage drive adapter included | No |
| HDD capacity | 8 TB |
| Power consumption (read) | 6.2 W |
| Power consumption (write) | 6.2 W |
| Power consumption (idle) | 5.5 W |
| HDD speed | 5640 RPM |
| HDD average transfer rate | 194 MB/s |
| HDD size | 3.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.