Hdd intern WD, Red NAS Hard Drive WD80EFZZ, 3.5″ x 1/3H, 8Tb, SATA 6Gb/s, 5400Rpm, 256mb
Hard Disk-uri Desktop
HDD intern WD Red NAS, 8TB, 5400 Rpm, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
32 în stoc
2.429,99lei
32 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 256MB |
| Capacitate HDD intern | 8 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| HDD capacity | 8 TB |
| Power consumption (read) | 6.2 W |
| Power consumption (write) | 6.2 W |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Noise level (idle) | 25 dB |
| HDD speed | 5640 RPM |
| Power consumption (idle) | 4.1 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.