SKU: ST12000VN0008
Producator: Seagate
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.721,99lei
HDD intern Seagate, IronWolf, 12TB, 3.5″, SATA3, 6 Gb/s, 7200rpm, 256MB
SKU: ST12000VN0008 Categorie:
Hybrid-SSHD
No
Buffer HDD intern
256MB
Capacitate HDD intern
12 TB
Storage drive buffer size
256 MB
HDD interface transfer rate
6 Gbit/s
Non-operating shock
250 G
Start/stop cycles
600000
HDD speed
7200 RPM
Operating voltage
5 / 12 V
Start-up current
1.8 A
HDD sustained transfer rate
210 MiB/s
Workload rate limit
180 TB/year
HDD capacity
12 TB
Power consumption (idle)
5 W