HDD intern Seagate, IronWolf, 12TB, 3.5″, SATA3, 6 Gb/s, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD Seagate IronWolf, 12TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.721,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 256MB |
| Capacitate HDD intern | 12 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| HDD sustained transfer rate | 210 MiB/s |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| HDD capacity | 12 TB |
| Power consumption (idle) | 5 W |
| Quantity per box | 20 pc(s) |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.