HDD intern Seagate, 3.5, 16TB, SkyHawk, SATA3, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD Seagate® SkyHawk™ AI 16TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.667,99lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 256MB |
| Capacitate HDD intern | 16 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| SMART technology | Yes |
| HDD capacity | 16 TB |
| Power consumption (idle) | 5.1 W |
| HDD average transfer rate | 250 MB/s |
| HDD size | 3.5 |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.