HDD intern WD, 3.5″, 10TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 256MB, Surveillance HDD
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Purple, 10TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.498,99lei
Stoc epuizat
| Interfata HDD intern | SATA III |
|---|---|
| HDD capacity | 10 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Non-operating shock | 250 G |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Storage drive adapter included | No |
| Power consumption (idle) | 5.2 W |
| Power consumption (read) | 6.3 W |
| Power consumption (write) | 6.3 W |
| HDD sustained transfer rate | 245 MiB/s |
| Workload rate limit | 360 TB/year |
| HDD size | 3.5 |
| Capacitate HDD intern | 10 TB |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Operating shock | 30 G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.