HDD intern WD, 3.5, 14TB, Purpel Pro Surveillance , 3.5, SATA3, 7200rpm, 512MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Purple Pro, 14TB, 7200 RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.468,99lei
Stoc epuizat
| Buffer HDD intern | 256MB |
|---|---|
| Capacitate HDD intern | 14 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Non-operating shock | 300 G |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Shock sensor | Yes |
| HDD capacity | 14 TB |
| Power consumption (read) | 6 W |
| Power consumption (write) | 6 W |
| Power consumption (idle) | 5.7 W |
| HDD size | 3.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.