Hdd intern WD, Gold, 8TB, SATA 6Gb/s, 7200Rpm, 256MB
Hard Disk-uri server
HDD intern Western Digital GOLD, 3.5", 8TB, SATA3, 7200 RPM,
Producator:
Wd
Disponibilitate:
3 în stoc
2.384,99lei
3 în stoc
| Producator | WD |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Buffer HDD server | 256MB |
| Capacitate HDD server | 8 TB |
| Interfață HDD server | SATA3 |
| Format HDD server | 3,5" |
| HDD-Format | 3.5" |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Non-operating shock | 300 G |
| HDD capacity | 8 TB |
| HDD sustained transfer rate | 255 MiB/s |
| Viteza rotatie HDD server | 7200 rpm |
| Hot-swap | Yes |
| Noise level (idle) | 29 dB |
| Power consumption (idle) | 7.4 W |

Nu există recenzii încă.