SKU: AHD710P-2TU31-CBK
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
473,99lei
Stoc epuizat
HDD extern ADATA, 2TB, HD710 Pro, 2.5″, USB 3.1, Rezistent la socuri, Negru
SKU: AHD710P-2TU31-CBK Categorie:
Producator
ADATA
Garantie
36
Capacitate HDD-SSD extern1
2TB
Format HDD-SSD extern1
2.5"
Wi-Fi
No
Interfață HDD-SSD extern1
USB3.1
SSD sau HDD
HDD
Alimentare USB1
Da
HDD capacity
2 TB
Capacitate HDD extern
Format HDD extern
2.5"
Thunderbolt technology
No
Bus powered
USB
Bus power
5 V
USB connector
USB
Alimentare USB
Da
Interfata HDD extern
USB 3.x Gen 1
HDD size
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “HDD Extern ADATA HD710 Pro, 2TB, Negru, USB 3.1”