
Hote decorative
HOTA DECORATIVA HEINNER HDCH-6060RGBK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
766,99lei 1.246,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Număr motoare | 1 |
| Clasa energetică | B |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Lumina LED | Da |
| Model | Inclinata |
| Tip panou comanda | Digital |
| Capacitate de absorbtie | 566 m³/h |
| Capacitate maximă de absorbție | > 500 m3/h |
| Greutate | 13.10 kg |
| Inaltime | 76.4 – 114.4 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 38.20 cm |
Nu există recenzii încă.