
Hote decorative
HOTA DECORATIVA HEINNER HDCH-F3560RGBK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
18 în stoc
365,99lei 901,99lei
18 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Număr motoare | 1 |
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Clasa energetică | B |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Model | Inclinata |
| Capacitate de absorbtie | 364.9 m³/h |
| Greutate | 7.30 kg |
| Inaltime | 68.1-103.1 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 28.50 cm |
Nu există recenzii încă.