Imprimanta laser mono Canon I-SENSYS X 1643P, dimensiune A4(Printare), viteza max 43ppm alb-negru 36.ipm fata-verso, rezolutie max1200 X 1200dpi, Procesor: 528Mhz+264Mhz, memorie 1 GB RAM, alimentare hartie 550 coli+100 coli multi-purpose, limbaj deprintare UFRII, PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript3, display 5 liniiLCD, volum de printare max 150000 pagini/luna, interfata: USB2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, , TONERELE NU SUNT INCLUSE IN PACHET, consumabile: T06 BLACK (20500P), , optionale: Paper feeder PF-C1 (550 coli)x 3, Plain pedestal-V2, barcode printing kit-F1.
Imprimante laser
Imprimanta laser mono Canon I-SENSYS X 1643P, dimensiune A4(Printare), viteza
Producator:
Canon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.196,99lei
Stoc epuizat
| Alimentator automat documente | Nu |
|---|---|
| Mod imprimare | Monocrom |
| Duplex imprimare | Automat |
| Volum lunar imprimare | ≥100.001pgs |
| Printer Format | A4 |
| Printer Interface | USB+LAN |
| Viteza imprimare | >40ppm |
| Display | LCD |
| USB connector | USB Type-A |
| Print technology | Laser |
| Duplex printing | Yes |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 43 ppm |
| Time to first page (black, normal) | 5.7 s |
| Maximum duty cycle | 150000 pages per month |
| Printing colours | Black |
| Printer fonts | PCL, PostScript |
| Total output capacity | 150 sheets |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Paper tray media weight | 60 – 120 g/m² |
| Direct printing | Yes |
| Sound pressure level (printing) | 54 dB |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Control type | Buttons |
| Colour | No |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Duplex printing mode | Auto |
| JIS B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Network ready | Yes |
| Total number of input trays | 2 |
| Total input capacity | 650 sheets |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Maximum print size | 216 x 356 mm |
| Print resolution black | 1200 x 1200 DPI |
| Page description languages | PCL 5e4, PCL 6, PostScript 3, UFRII |
| Maximum number of input trays | 5 |
| Warm-up time | 30 s |
| Recommended duty cycle | 2000 – 7500 pages per month |
| Power consumption (printing) | 600 W |
| Power consumption (standby) | 10.1 W |
| Maximum input capacity | 2 sheets |
| Paper tray media types | Art paper, Bond paper, Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper |
| Non-ISO print media sizes | 16K, Executive, Legal, Letter, Statement |
| Optional connectivity | Ethernet |
| Sound power level (printing) | 69 dB |
| Power consumption (off) | 1.2 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.52 kWh/week |
| Cartridge(s) included | No |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.