
Incorporabile
CUPTOR INCORPORABIL FRAM FBO-S607GCAR-RBG
Producator:
Fram
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.123,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Clasa energetică | A |
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Culoare | Crem |
| Autocuratare | Nu |
| Tip panou comanda | Mecnic |
| Numar de functii | 7 |
| Volum net cuptor | 51-60 L |
| Functii | Wire Racks |
| Greutate | 31.10 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 56.50 cm |
Nu există recenzii încă.