
Incorporabile
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V6510GCDRC-GBK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.195,00lei 1.974,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | A |
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Tip panou comanda | Digital |
| Autocuratare | Da |
| Numar de functii | 10 |
| Functii | Vap Clean |
| Greutate | 30.37 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |
Nu există recenzii încă.