
Incorporabile
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCDRC-IX
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
35 în stoc
1.040,00lei 1.633,98lei
35 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | A |
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 9 |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Tip panou comanda | Digital |
| Autocuratare | Da |
| Functii | Wire Racks |
| Greutate | 28.62 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |
Nu există recenzii încă.