
Incorporabile
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V656GC-BK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
85 în stoc
821,99lei 1.380,99lei
85 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | A |
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 6 |
| Autocuratare | Nu |
| Tip panou comanda | Mecnic |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Functii | Geam dublu detasabil |
| Greutate | 35.23 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |

Nu există recenzii încă.