
Incorporabile
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCD-GBK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
977,99lei 1.573,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | A |
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 9 |
| Autocuratare | Nu |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Tip panou comanda | Digital |
| Functii | Geam triplu detasabil |
| Greutate | 29.57 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |

Nu există recenzii încă.