Laptop Business ASUS ExpertBook B5, B5602CBA-L20034X, 16.0-inch, WQUXGA (3840 x 2400) 16:10, OLED, Glossy display, Intel® Core™ i7-1260P Processor 2.1 GHz (18M Cache, up to 4.7 GHz, 12 cores), Intel Iris Xᵉ Graphics, 8G DDR5 on board + 8GB DDR5 SO-DIMM, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Wi-Fi 6 (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2, FingerPrint, 1x HDMI 2.0b, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4 supports display, Micro SD card reader, 1080p FHD camera, With privacy shutter, Dolby Atmos, Built-in speaker, Built-in array microphone, TYPE-C, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key, Dimensions: 35.82 x 26.12 x 1.99 ~ 1.99 cm, Weight: 1.40 kg, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, HDD User Password Protection and Security, LoJack, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Fingerprint sensor integrated with Power Key, Kensington Security Slot™, Mg-Al, Star Black, Windows 11 Pro, 3 years
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Format display1 | Full HD |
| Producător procesor1 | Intel |
| Touchscreen1 | Nu |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Capacitate de stocare1 | 1 TB |
| Solid state drive | Da |
| Tehnologii display1 | OLED |
| Model GPU laptop1 | Intel Iris X Graphics |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Tip display1 | OLED |
| Cititor amprente1 | Da |
| Sistem de operare1 | Windows 11 Pro |
| Refresh rate1 | 90 Hz |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| Culoare1 | Black |
| Segment1 php 8.4 | Business |
| Touchscreen | Nu |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Cititor amprente | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| DisplayPort | Da |
| Refresh rate | N/A |
| Model GPU dedicat | Intel Iris Xe Graphics |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Numar celule | 3 |
| Tip placa video | Integrata |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem Preinstalat | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Tastatura iluminata | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot m.2 | Da |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Procesor Grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics |
| Serie video | Iris |
| Model video | Xe Graphics |
| RJ-45 | 1 |
| Tehnologie baterie | Li-ion |
| Kensington Lock | Da |
| Multimedia | Da |
| Nucleu | Alder Lake |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB-C | 2x USB4 Tip-C (DP / Thunderbolt 4 / Power Delivery) |
| Camera WEB | Full HD |
| Layout Tastatura | English |
| Memorie Integrata | 8 GB |
| Bluetooth | 5.1 |
| Versiune OS | 64 bit |
| Nr. sloturi | 1 |
| Format | WUXGA |
| Luminozitate | 400 nits |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Familie procesor | Intel Core i7 din a doisprezecea generatie |
| Cache | 18 MB Intel Smart Cache |
| Numar thread-uri | 16 |
| Tehnologie de fabricatie | 10nm Enhanced SuperFin |
| Putere maxima disipata | 64 W |
| Tehnologie | LED backlight Glossy OLED |
| Rezolutie Display | 1920 x 1200 |
| Memorie maxima | 40 GB |
| Tip SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| USB 3.1 | 1 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Functii camera Web | 720p cu Privacy Shutter |
| Tehnologii Audio | Dolby AtmosSmart Amp |
| Putere | 50 Whr |
| Alimentator | 90W Tip C |
| Dimensiuni | 358.2 x 261.2 x 19.9 mm |
| Suport TPM | Da (TMP 2.0) |
| Tastatura | Chiclet |
| Placa Video | Intel Iris Xe Graphics |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Business |
| Tip display: | IPS |
| Producator placa video | Intel |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 3840 x 2400 |
| Model Procesor | 1260P |
| Diagonala display 2 | 16.0-inch |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Numar nuclee | 12 |
| Card Reader | DaMicro SD |
| Greutate | 15.5 Kg |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Model placa video | Iris Xe Graphics |
| Boxe | 2-way |
| Diagonala display | 16 – 16.9'' |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.