Laptop Dell Inspiron 3511, 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-Touch Narrow Border WVA Display, Carbon Black Palmrest without Finger Print Reader, Carbon Black, 11th Generation Intel(R) Core (TM) i7-1165G7 Processor (12MB Cache, up to 4.7 GHz), NVIDIA(R) GeForce (R) MX350 with 2GB GDDR5 graphics memory, 16GB, 8GBx2, DDR4, 3200MHz, 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive (Boot) + 1TB 5400 rpm 2.5″ SATA Hard Drive (Storage), 65W AC Adapter, 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, Realtek 8821 Wireless card driver, English International Non-Backlit Keyboard with Numeric Keypad, External ports: Network port: Not supported, USB ports: 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C port (optional with discrete graphics), 1 x USB 2.0 port, Audio port: 1 x Headset jack, Video port: HDMI 1.4 port, NOTE: HDMI output supports up to 1920×1080 @ 60Hz, no 4K/2K output supported, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power- adapter port: 4.5 mm barrel-type, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Dimensions and weight: Front height: 17.50 mm, Rear height: 18.90 mm, Width: 358.50 mm, Depth: 235.56 mm, Starting weight: 1.73 kg, Windows 11 Home, English, Dutch, French, German, Italian, 2y Partner Led Carry In Service Warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop DELL Inspiron 3511, 15.6-inch FHD (1920 x 1080), Intel(R)
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.863,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera WEB | Fara |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model GPU dedicat | NVIDIA GeForce MX350 |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Consumer |
| Placa Video | nVidia GeForce MX500 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| USB 3.1 | Da |
| Producator placa video | nVidia |
| Model Procesor | 1165G7 |
| Model placa video | MX350 |
| Capacitate stocare | 1.25 TB |
| Serie placa video | NVIDIA GTX Series |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.