Laptop Dell Latitude 3510, 15.6″ FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non- Touch, Camera & Microphone, Power Button with Touch Fingerprint Reader, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Silver), 10th Generation Intel Core i5-10310U (4 Core, 6M cache, base 1.7GHz, up to 4.4GHz, vPro Capable), Integrated Intel(R ) UHD, 8GB,1x8GB, DDR4 Non-ECC, M.2 512GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, ntel Dual Band Wi-Fi 6 AX201 2×2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1, WLAN Driver Intel AX201, CML /9260, KBL-R (with Bluetooth), No Mobile Broadband Card , 65 Watt AC Adapter, 4 Cell 53Whr ExpressCharge Capable Battery, Single Pointing Backlit Keyboard with numeric keypad, US/International, External ports: Network, 1 x Flip-down RJ 45 10/100/1000 Mbps, USB: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C port with DisplayPort alt mode/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A port, 1 x USB 2.0 Type-A port, Audio: 1 x Universal Audio Jack, Video: 1 x HDMI 1.4 port, Power adapter port: 4.5 mm barrel-type, Security: 1 x Wedge shaped lock slot, Card slot: 1 x microSD 3.0 card slot, Internal: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi, 1 x M.2 slot for 2230/2280 solid-state drive, 1 x M.2 3042 slot for WWAN, Memory specifications: Slots: 2 x SODIMM, Type: DDR4, Speed: 2400 MHz (Intel Celeron), 2667 MHz (Intel Core i3 / i5 / i7), Maximum memory: 32 GB, Dimensions and weight: Height: 17.97 mm, Width: 361.40 mm, Depth: 247.85 mm, Starting weight: 1.79 kg, Win10 Pro 64bit Nat’l Aca HiEnd K12 EDU only. MSFT LOE Approval req’d. English,Dutch,Polish,Romanian,Slovenian MUI, 3y Basic Onsite Service Warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop DELL Latitude 3510, 15.6" HD, i5-10310U, 8GB, 512GB SSD,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.853,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Camera WEB | Fara |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Business |
| Placa Video | Intel UHD Graphics |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Producator placa video | Intel |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| Model placa video | UHD |
| USB 3.1 | Da |
| Model Procesor | 10110U |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Sistem de operare | Windows 10 Edu |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Memorie RAM | 8 GB |
Nu există recenzii încă.