
Lazi frigorifice
LADA FRIGORIFICA HEINNER HCF-205NHF+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.030,99lei 1.805,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip control | Electronic |
| Lumina LED | Nu |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Functii | Display rezistent la apa |
| Volum net total | 101-200 L |
| Volum total | 198 L |
| Tip display: | LED |
| Clasa energetică | F |
| Greutate | 31.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 90.50 cm |
| Adancime | 54.50 cm |

Nu există recenzii încă.