
SKU: FWM-V712T2D++
Categorie: Masini de spalat rufe automate
100 în stoc
2.392,99lei
100 în stoc

| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Viteză centrifugare | 1200 rpm |
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Clasa energetică | D |
| Capacitate de încărcare | 7 kg |
| Slim | Da |
| Functii | Blocare acces copii |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 62.50 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 52.70 cm |
Nu există recenzii încă.