
SKU: HWDM-H10614B
Categorie: Masini de spalat rufe cu uscator
Incarcator priza Basic HC204, 2xUSB, 2.4A, negru
1 × 44,99lei
Lenjerie de pat dubla din 100% bumbac, densitate 132TC. Dimensiuni
1 × 169,99lei Sub-total: 57.999,50lei (inclusiv TVA)
Stoc epuizat
2.152,99lei 3.639,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Greutate | 70.00 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 58.00 cm |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Stand weight | 10 kg |
| Numar piese | 1400 rpm |
Nu există recenzii încă.