
SKU: HWDM-H9614B
Categorie: Masini de spalat rufe cu uscator
Stoc epuizat
1.969,99lei 3.416,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Greutate | 70.00 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 58.00 cm |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Stand weight | 9 kg |
| Numar piese | 1400 rpm |
Nu există recenzii încă.