
SKU: HWDM-V7512D
Categorie: Masini de spalat rufe cu uscator
Stoc epuizat
1.760,99lei 2.896,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Greutate | 77.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 58.20 cm |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Stand weight | 7 kg |
| Numar piese | 1200 rpm |
Nu există recenzii încă.