
SKU: HWDM-V9614D
Categorie: Masini de spalat rufe cu uscator
Stoc epuizat
1.914,99lei 3.193,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Greutate | 78.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 58.20 cm |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Stand weight | 9 kg |
| Numar piese | 1400 rpm |
Nu există recenzii încă.