
SKU: FDW-VRR606BDE++
Categorie: Masini de spalat vase independente
13 în stoc
3.015,99lei
13 în stoc

| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Încărcare la jumătate | Da |
| Număr coșuri | 2 |
| Numar programe | 6 |
| Clasa energetică | E |
| Start intarziat | Da |
| Tip display: | LED |
| Functii produs | Aquastop |
| Culoare | Burgundy |
| Programe | Auto Intensiv |
| Greutate | 45.80 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 60.00 cm |
Nu există recenzii încă.