
SKU: HDW-FS6006WE++
Categorie: Masini de spalat vase independente
48 în stoc
1.195,00lei 2.242,99lei
48 în stoc

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Încărcare la jumătate | Da |
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 12-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasa energetică | E |
| Culoare | Alb |
| Tip display: | Nu |
| Start intarziat | Da |
| Functii produs | Aquastop |
| Programe | Intensiv 65°C |
| Greutate | 42.40 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 59.80 cm |
| Adancime | 59.80 cm |
Nu există recenzii încă.