Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 8GB, 4133MHz, CL19, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR4, 8GB, CL19, 4133Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.075,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 19 CL |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| Radiator | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Frecventa | 4133 MHz |
| Memory clock speed | 4133 MHz |
| Memory voltage | 1.4 V |
Nu există recenzii încă.