Memorie RAM Adata, U-DIMM, XPG GAMMIX D10, DDR4, 8GB, 2666MHz
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA XPG GAMMIX D10, UDIMM, DDR4, 8GB, CL15,
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
323,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Row cycle time | 16 ns |
| Refresh row cycle time | 16 ns |
| Row active time | 16 ns |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
Nu există recenzii încă.