Corsair SDDR4 Corsair Memory 16GB (1x16GB) DDR4 SODIMM 2133MHz C15 Memory Memory Configuration SODIMM Memory Series VALUE SELECT Memory Type DDR4 Memory Size 16GB Kit (1 x 16GB) Tested Latency 15-15-15-36 Tested Voltage 1.2V Tested Speed 2133MHz SPD Latency 15-15-15-36 SPD Speed 2133MHz SPD Voltage 1.2V Speed Rating PC4-17000 (2133MHz) Compatibility Intel 100 Series,Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel 400 Series Package Memory Format SODIMM Package Memory Pin 260 https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Memory/Mainstream- Memory/Corsair-Memory-16GB-%281x16GB%29-DDR4-SODIMM-2133MHz-C15-Memory- Kit/p/CMSO16GX4M1A2133C15#tab-tech-specs
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Memorie RAM notebook Corsair, SODIMM, DDR4, 16GB, CL15, 2133Mhz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
286,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | CORSAIR |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 15 CL |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 2133 MHZ |
Nu există recenzii încă.