Memorie RAM notebook Kingston FURY, SODIMM, DDR4, 64GB, 2666MHz, CL19, 1.2V, Kit of 2
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston FURY, SODIMM, DDR4, 64GB, 2666MHz, CL19,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.065,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | Yes |
|---|---|
| ECC | No |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 16 |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Memory data transfer rate | 2666 MT/s |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Row active time | 26.25 ns |
| Capacitate | 64 GB |
| Row cycle time | 45 ns |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.