Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR5, 32GB, 4800MHz, CL38, 1.1V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR5, 32GB, CL38, 4800MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
766,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | No |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 38 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 40 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Kit dual channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Capacitate | 32 GB |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.