Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR5, 64GB, 4800MHz, CL38, 1.1V, Kit of 2
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR5, 64GB, CL38, 4800MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.929,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| DRAM-Kit | Yes |
|---|---|
| ECC | No |
| Kit | Yes |
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 38 |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Row active time | 29.12 ns |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Capacitate | 64 GB |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.