| Tip memorie |
Flash Drive
|
| Interfata |
USB 3.2 Tip C
|
| Capacitate |
128 GB
|
| Dimensiuni |
59 x 18.5 x 9 mm
|
| Greutate |
7g
|
Memorii USB
Memorie Kingston USB Flash Drive DataTraveler 70, 128GB, USB 3.2
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
97,99lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 128GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 128 GB |
| Read speed | 200 MB/s |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11/10/8.1, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Master (outer) case width | 4.75 mm |
| Master (outer) case length | 171.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 518.7 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.