USB Flash Drive ADATA UV220 32GB, white/gray retail, USB 2.0
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive ADATA UV220 32GB, USB 2.0, alb
Producator:
Adata
Disponibilitate:
14 în stoc
51,99lei
14 în stoc
| Capacitate USB | 32GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-2.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Password protection | No |
| PIN-secured access | No |
| Culoare | Alb |
| Strap mount | Yes |
| Capacity | 32 GB |
| Mac compatibility | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Master (outer) case height | 260 mm |
| Products per master (outer) case | 200 pc(s) |
| Master (outer) case width | 223 mm |
| Master (outer) case length | 347 mm |
| Master (outer) case volume | 20104.96 cm³ |
| Master (outer) case gross weight | 4.42 kg |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.