| Clasa produsului | Memorie USB (pendrive) |
| Capacitate (flash) | 16 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Viteza citire | 165 MB/s |
| Viteza de scriere | 22 MB/s |
| Cititor de carduri inclus | Nu |
| Latime | 77.9 mm |
| Inaltime | 12.05 mm |
| Grosime | 22.2 mm |
SKU: DTVP30/16GB
Categorie: Memorii USB
Ondulator Remington Ci9532, Display, Oprire automată, 150°C – 210°C, Negru
Nu există recenzii încă.