USB Flash Drive Kingston, 1TB, DATATRAVELER MAX, USB 3.2, Black
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Kingston DATATRAVELER MAX, 1TB, USB 3.2,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
1 în stoc
721,99lei
1 în stoc
| Capacitate USB | 1TB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Read speed | 1000 MB/s |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Compatible operating systems | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Capacity | 1 TB |
| Write speed | 900 MB/s |
| Master (outer) case width | 174 mm |
| Master (outer) case length | 416.6 mm |
| Master (outer) case height | 119.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.38 kg |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.