| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 17.6 x 41.5 x 7.4 |
27 în stoc
129,99lei
27 în stoc
| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 17.6 x 41.5 x 7.4 |
| Capacitate USB | 128GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-2.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 128 GB |
| Mac compatibility | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Master (outer) case width | 86 mm |
| Master (outer) case length | 264 mm |
| Master (outer) case height | 146 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.17 kg |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.