| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 100 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 56.8 x 21.3 x 10.8 |
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra, 128GB, USB 3.0
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
100 în stoc
97,99lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 128GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Password protection | Yes |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Read speed | 100 MB/s |
| Capacity | 128 GB |
| Mac compatibility | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Master (outer) case width | 104.9 mm |
| Master (outer) case height | 158.8 mm |
| Master (outer) case length | 177.8 mm |
| Master (outer) case gross weight | 918.17 g |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.