USB Flash Drive Kingston 128GB IronKey Keypad 200, USB 3.2 Gen1, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted
Memorii USB
USB Flash Drive Kingston 128GB IronKey Keypad 200, USB 3.2
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.377,98lei
Stoc epuizat
| Capacitate USB | 128GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Da |
| Dimensiune mini | Nu |
| Hardware encryption | Yes |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Albastru |
| Capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Master (outer) case width | 135.9 mm |
| Master (outer) case length | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 69.8 mm |
| Read speed | 145 MB/s |
| Write speed | 115 MB/s |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android |
| PIN-secured access | Yes |
| Keypad integrated | Yes |
| Keypad number of keys | 11 |
| Read-only function | Yes |
| User and admin roles | Yes |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 463.58 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.