LED TV 24″ MFM LG 24TQ510S-PZ.AEU
Monitoare LED
LED TV 24" MFM LG 24TQ510S-PZ.AEU
Producator:
Lg
Disponibilitate:
1 în stoc
1.211,98lei
1 în stoc
| Producator | LG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Tip panel_OLD | E-LED |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 14ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 23.6.x" |
| Rezolutie monitor_OLD | 1366 x 768 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| RMS rated power | 10 W |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rezolutie monitor | 1366 x 768 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| HD type | HD |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Remote control included | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| VESA mounting | No |
| Response time | 14 ms |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| Weight (with stand) | 3.6 kg |
| Weight (without stand) | 3.25 kg |
| Display diagonal (metric) | 59.8 cm |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Digital audio optical out | 1 |
| Common interface (CI) | Yes |
| Width (with stand) | 563.1 mm |
| Depth (with stand) | 148.6 mm |
| Height (with stand) | 393.8 mm |
| Width (without stand) | 563.1 mm |
| Height (without stand) | 340.9 mm |
| Web browser | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Operating system version | 22 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | 2.0 |
| Smart modes | Cinema, Filmmaker, Game, Sports, Standard, Vivid |
| Equalizer | Yes |
| Auto volume leveller | Yes |
| Stand type | Center stand |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Repairability index | 5.9 |
| Desktop stand | Yes |
| LED backlighting type | Edge-LED |
| Tuner type | Analog & digital |
| Analog signal format system | PAL, SECAM B/G, SECAM D/K |
| Digital signal format system | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Video on Demand (VOD) support | Yes |
| Video apps | Apple TV, Disney+, Netflix, YouTube |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| Colour name | Iron gray |
| Stand colour | Black |
| Teletext function | Yes |
| USB cloning | No |
| Control type | Wireless |
| Auto power off | Yes |
| Sleep timer | Yes |
| Integrated clock | Yes |
| USB music player | Yes |
| USB video player | Yes |
| Energy saving mode | Yes |
Nu există recenzii încă.