Monitoare LED
Monitor 21.5" AOC 22P2Q, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.311,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| DVI port | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Pixel density | 102 ppi |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Audio cable length | 1.5 m |
| Pivot angle | 0 – 180° |
| Depth (with stand) | 200.1 mm |
| Compatibility | VESA-P2 |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Microphone in | Yes |
| DVI cable length | 1.8 m |
| Pixel pitch | 0.24795 x 0.24795 mm |
| Adobe RGB coverage | 76% |
| Width (with stand) | 488.5 mm |
| Height (with stand) | 476 mm |
| Width (without stand) | 488.5 mm |
| Height (without stand) | 296.1 mm |
| Display scanning frequency | VGA/DVI/HDMI 1.4: 30 – 85 KHz (H), VGA/DVI/HDMI 1.4: 48 -75 Hz (V) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413334 |
| Weight (with stand) | 4.16 kg |
Nu există recenzii încă.