Monitor 23.6″ ASUS VG24VQR, Gaming, Curbat 1500R, 16:9, VA, FHD 1920* 1080, 350 cd/mp, 3000:1, 178/178, 1 ms, flicker free, 165 Hz, Low Blue Light, FreeSync Premium, Shadow Boost, Low Blue Light, boxe 2* 2W, DP, 2 * HDMI, Earphone Jack, pivot, VESA 100* 100, Kensington Lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.6" ASUS VG24VQR, Gaming, Curbat 1500R, 16:9, VA, FHD
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.713,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms MBR |
| Diagonala monitor_OLD | 23.6.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Height adjustment | 15 cm |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DVI port | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Width (with stand) | 537.6 mm |
| Width (without stand) | 537.6 mm |
| Depth (without stand) | 65.3 mm |
| Weight (with stand) | 5.66 kg |
| Swivel angle range | -62 – 62° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 390296 |
| Depth (with stand) | 217.6 mm |
| Height (without stand) | 320.1 mm |
Nu există recenzii încă.