Monitor 23.8″ ACER Nitro KG242YPbmiipx, FHD 1920* 1080, 16:9, IPS, 3H, 165Hz Overclock, 144Hz, 2 ms, 250 cd/ mp, 1000:1, 178/ 178, 2* HDMI, DP, boxe 2* 2W, VESA 100* 100, Kensington Security Slot, cabluri HDMI/ DP incluse, BluelightShield, Flicker-Less, HDR Ready (HDR 10), Navigation Key, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" ACER Nitro KG242YPbmiipx, FHD 1920* 1080, 16:9, IPS,
Producator:
Acer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.448,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ACER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 2ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Culoare monitor | Negru |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| RMS rated power | 2 W |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (off) | 0.4 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Depth (with stand) | 240 mm |
| Response time | 2 ms |
| Depth (without stand) | 65 mm |
| Weight (without stand) | 3.73 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 407197 |
| Height (with stand) | 412 mm |
| Weight (with stand) | 4.19 kg |
Nu există recenzii încă.