MONITOR 23.8″ ACER VG243YBII
Monitoare LED
MONITOR 23.8" ACER VG243YBII
Producator:
Acer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.107,98lei
Stoc epuizat
| Producator | ACER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Colour depth | 6 bit |
| VESA mounting | No |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| Height (with stand) | 422.8 mm |
| Height (without stand) | 316.5 mm |
| Weight (without stand) | 2.23 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1081590 |
| Depth (with stand) | 221.2 mm |
| Width (without stand) | 402 mm |
| Depth (without stand) | 34.4 mm |
Nu există recenzii încă.